Průvodce výběrem
termoprádla


Termoprádlo  >  Termoprádlo pro děti - oblečte je od hlavy k patě!

Termoprádlo pro děti - oblečte je od hlavy k patě!

Zahřát děti během zimy není vůbec jednoduché. Pomůže kvalitní termoprádlo!

Termoprádlo je řešením chladných zim. Ne že bychom jich měli poslední roky nějak moc, ale na horách se teplé oblečení hodí vždy. Jak obléct synka, nebo dcerku, aby vám po pár dnech zimních prázdnin, nebo dovolené neonemocněl?

Oblečte je do dvouvrstvého termo prádla

Stačí jeden kousek oblečení a máte rovnou dvě vrstvy. Jak je to možné? Kvalitní a moderní termo prádlo se skládá z funkční termo vrstvy, která je blíže k pokožce a odvádí z ní pot, a z obvykle bavlněné vrchní (vnější) vrstvy. Díky systému odvodu potu a uchování tělesné teploty je termo prádlo velice příjemné na nošení i při sportovních aktivitách, během nichž se zapotíte.

Dětské spodky Blue Fly Termo Duo

Vyhledávané jsou Dětské spodky Blue Fly Termo Duo, které koupíte za cca 300 Kč v e-shopu. Prodávají se ve velikostech od XS (98 - 104) po L (134 - 140). Spodky jsou antialergenní, odolné proti plísním a bakteriím a velmi lehké.

 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 27. 11. 2014


Další novinky

Termoprádlo na cvičení

V termoprádle můžete i efektivně cvičit. Tady jsou naše tipy na kousky do vašeho sportovního šatníku.

27. 6. 2016

Doporučujeme termoprádlo z ovčí merino vlny

Merino oblečení má specifické vlastnostmi jakou je vysoká výhřevnost, díky které se úspěšně používá i u malých dětí, které ještě nemají vyvinutou tělesnou termoregulaci. Prospěšné je samozřejmě pro všechny sportovce i na běžné každodenní nošení.

15. 4. 2016

všechny novinky